Razem dla Trzebieszowic

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele Szkoły!

Z dumą i radością informujemy, że nasza społeczność szkolna, dzięki zaangażowaniu Wolontariuszy, Samorządu Uczniowskiego, Rady Rodziców, Stowarzyszenia Przyjaciół SP3 w Gryfinie, sprawnie przeprowadza akcję zbiórki rzeczy dla poszkodowanych w wyniku powodzi. Wasze otwarte serca i chęć niesienia pomocy sprawiły, że możemy dostarczać wsparcie tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Dziękujemy każdemu z Was – uczniom, rodzicom, nauczycielom– za zaangażowanie, ofiarność i gotowość do pomocy. Wasza postawa pokazuje, że zawsze możemy liczyć na Was ❤w każdej inicjatywie podejmowanej na terenie naszej szkoły. Razem tworzymy społeczność, która nie boi się wyzwań i zawsze otwiera swoje serca na potrzebujących. Pierwszy transport z darami z SP3 w Gryfinie pojechał do powodzian z Trzebieszowic.

Z wyrazami wdzięczności

Magdalena Ptaszek