Komunikat w sprawie zmian w systemie dziennika elektronicznego Vulcan

Drodzy Rodzice,

Chcielibyśmy poinformować Państwa o zmianach w systemie logowania do e-dziennika Vulcan. Wprowadzono dwa rodzaje kont: konto zwykłe oraz konto eduVulcan.

Konto zwykłe

Konto zwykłe pozwala na korzystanie z dotychczasowych funkcji dostępnych przez przeglądarkę internetową, ale nie umożliwia korzystania z aplikacji mobilnej. Logowanie do konta zwykłego odbywa się przez nowy adres strony, który otrzymacie Państwo podczas tworzenia konta. Login do tego konta zostanie automatycznie wygenerowany i nie będzie można go zmienić.

Warto zwrócić uwagę, że konto zwykłe dotyczy tylko jednego dziecka. Jeśli macie Państwo więcej dzieci, każde z nich będzie musiało mieć oddzielne konto i login. Niestety, nie będzie już możliwe przełączanie się między dziećmi w ramach jednego konta. Aby sprawdzić informacje o innym dziecku, będzie konieczne wylogowanie się z jednego konta i zalogowanie do drugiego.

Konto eduVulcan

Konto eduVulcan oferuje więcej możliwości i wprowadza udogodnienia, które mogą ułatwić korzystanie z systemu. Konto eduVulcan jest bezpłatne. Aby je założyć, konieczna jest akceptacja regulaminu. Jeśli Państwa dziecko ma mniej niż 13 lat, proces aktywacji konta będzie wymagał Państwa potwierdzenia.

Aby zaktualizować obecne konto Vulcan do wersji eduVulcan, wystarczy ustalić adres e-mail (możecie zachować dotychczasowy) oraz hasło. Proces aktualizacji jest prosty i zautomatyzowany.

Filmy instruktażowe

Aby ułatwić Wam proces zmiany konta na eduVulcan, serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmów instruktażowych przygotowanych przez firmę Vulcan. W tych materiałach krok po kroku wyjaśnione jest, jak dokonać zmiany typu konta zarówno dla Państwa, jak i dla Państwa dziecka.

Filmy te są świetnym źródłem informacji, dzięki którym cały proces stanie się prosty i zrozumiały. Zachęcamy do skorzystania z tych instrukcji, aby bezproblemowo przejść przez wszystkie etapy aktualizacji konta.

Udostępniamy również oficjalną informację firmy Vulcan udostępnioną na portalu Facebook: Dziennik VULCAN w nowej odsłonie

Aktualizacja konta rodzica

Aktualizacja konta – aplikacja mobilna

Aktualizacja konta ucznia poniżej 13