#ZacznijOdLekkiej

W środę 25.09.2024 r. na stadionie przy naszej szkole pani Magdalena Rzepecka wraz z nauczycielami wychowania fizycznego zorganizowała imprezę „#ZacznijOdLekkiej 2024”. Celem zawodów była popularyzacja lekkiej atletyki wśród naszych dzieci, zachęcenie ich do większej aktywności fizycznej oraz promocja zdrowego i aktywnego stylu życia.

Pogoda dopisała i oczywiście nasi uczniowie też. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie 4 klasy . Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali zabawy na bazie lekkiej atletyki, były między innymi biegi sztafetowe, biegi wahadłowe z pokonywaniem płotka,  tor przeszkód, itp. Zawody rozpoczęły się wspólną rozgrzewką, po czym przystąpiliśmy do sportowej zabawy. Wszyscy, którzy przystąpili do rywalizacji byli wygranymi. Uczniowie reprezentujący poszczególne klasy otrzymali pamiątkowe koszulki, medale, dyplomy i bransoletki ufundowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.