Przedszkolaki w teatrze

Przedszkolaki na spektaklu „Tygrysek i kapitan Morgan”

Przedszkolaki z grupy 0 B i Biedroneczki uczestniczyły w wycieczce do Teatru Lalek Pleciuga w Szczecinie. Dla większości dzieci była to pierwsza wizyta w teatrze, dlatego charakterystyczne wnętrza zrobiły na nich szczególne wrażenie.
Dzieci z zainteresowaniem oglądały przedstawienie o dzielnym tygrysku, który pragnął zostać piratem. Podążając za marzeniami dołączył do załogi pirackiego statku kapitana Morgana i razem z nią wypłynął w poszukiwanie niezwykłych przygód. Pobyt w teatrze sprawił, że dzieci mogły na żywo obejrzeć grę aktorów, zwiedzić  teatr od wewnątrz, podziwiać piękne dekoracje i cudowne lalki.

Wyjazd dostarczył wiele emocji oraz wzbogacił o nowe doświadczenia z dziedziny sztuki.

Oby więcej takich wyjazdów.

Milena Mazur
Monika Młyńska – Małolepsza
Kamila Prokowska