Złoto w Finale Powiatowym w 4-boju LA

We wtorek 22 maja odbył się Finał Powiatowy w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci. Rewelacyjny wynik osiągnęli chłopcy, którzy wywalczyli tytuł Mistrzów Powiatu i złote medale! Dziewczęta zajęły piąte miejsce. Gratulacje dla obu drużyn, a chłopcom będziemy kibicować w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się w 30 maja w Złocieńcu. Każdy uczestnik zawodów musiał wystartować w 4 konkurencjach: bieg na 60m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową i w kończącym zawody biegu na 600m dla dziewcząt, a dla chłopców na 1000m. Wszystkie wyniki były przeliczane na punkty i sumowane w poszczególnych zespołach.
Skład chłopców, których poprowadziła Anna Pawłowska: Patryk Kolanek VIB, Filip Ogonowski VIC, Hubert Biedroń VIC, Wiktor Korczyński VIC, Miłosz Żeglin VA, Jacek Wodzyński IVE.
Skład dziewcząt, które poprowadziła Małgorzata Stefańska: Martyna Luchcińska VIIB, Marcelina Bartosiewicz VIB, Joanna Wójcikowska VIC, Weronika Małolepsza IVC, Daria Szachnowska IVC, Aleksandra Sowa IVE.