Najaktywniejsi sportowcy 2017/2018!

Mam Talent!!!

Ostatnia, w tym roku szkolnym, rozmowa z cyklu „Mam talent”. Tym razem postanowiłyśmy Wam zaprezentować sylwetki naszych najlepszych sportowców – Wiktorii i Filipa. Zachęcamy do lektury 🙂

Kiedy zaczęłaś interesować się sportem,jak wyglądały twoje początki?

W: Zaczęłam interesować się sportem już od podstawówki tak mniej więcej 3/4 klasie. Pan zabierał mnie na zawody z chłopakami. Przez to podjęłam się próbowania z różnymi dyscyplinami sportowymi

Czy aktualnie coś trenujesz? Jak ci to idzie?

W: Aktualnie trenuje koszykówkę. Idzie mi dobrze,bardzo dużo meczów wygrywamy.

Czy zawsze jest tak kolorowo?

W: Nie, nie zawsze zdążają się mecze w,których rywalki po prostu są lepsze niż my, lecz taki przegrany mecz,jeszcze bardziej motywuje, aby w następnych meczach dać z siebie jeszcze więcej niż dotychczas.

Jakie jest twoje największe osiągniecie w ostatnim czasie?

W: Ostatnie takie większe osiągniecie to zajęcie 4 miejsca w województwie z koszykówki.

Czy masz zamiar robić coś w kierunku sportu w przyszłości?

W: Jeśli mi się uda,mam zamiar nadal trenować.

Jak wyglądały twoje początki ze sportem?

F: W trzeciej klasie szkoły podstawowej starsi koledzy wyciągali mnie na dwór i pokazali mi podstawy kosza, w piłkę grałem zawsze, na rowerze skacze od dwóch lat, a z siatkówką zacząłem tak poważnie w gimnazjum.

Trenujesz coś na co dzień ?

F: Ogólnie to nie , po prostu gram na wf i ćwiczę po szkole, jedynie rok temu byłem w klubie piłkarskim.

Czy wiążesz swoją przyszłość ze sportem?

F: Zawodowo to nie, ale będę grał we wszystko póki tylko będę mógł.

Jaki jest twój największy sukces dotychczas? Wojewódzki szczebel z kosza i siatki w reprezentacji szkoły i tytuł najaktywniejszego sportowca tego roku z sumą 216 punktów. Kto jest twoim wzorem do naśladowania w piłce?

F: Cristiano Ronaldo, bo wszystko osiągnął przez ciężką pracę.

A gdybyś miał wybrać z pośród wszystkich dyscyplin które uprawiasz, jedną w którą miałbyś grać do końca życia?

F: Nie wiem, trudne pytanie, ale chyba byłaby to piłka nożna lub koszykówka. Raczej piłka, bo mam tam więcej rzeczy do nauczenia się.

Naszym Kolegom życzymy powodzenia i samych sportowych sukcesów!

Hania i Marika