Z wizytą u weterynarza

W dniu dzisiejszym dla uczniów z klasy 8 b i 8 c szkoły podstawowej zorganizowane zostało wyjście do Gabinetu weterynaryjnego „Cztery Łapy” przy ul. Zygmunta Krasińskiego 85 F w Gryfinie – prowadzonego przez lek. wet. Macieja Tyszkę. Celem wizyty było poznanie specyfiki pracy lekarza weterynarii. Uczniowie brali aktywny udział w spotkaniu i chętnie zadawali pytania, na które Pan weterynarz udzielał szczegółowych odpowiedzi. Uczniowie mogli zobaczyć przyrządy, które pomagają w leczeniu zwierząt oraz salę operacyjną, gdzie wykonywane są zabiegi. Wizyta w gabinecie pozwoliła uczniom pogłębić wiedzę na temat pracy weterynarza oraz uświadomiła, że praca ze zwierzętami jest wymagająca ale sprawia dużą satysfakcję i spełnienie.

Dziękujemy jeszcze raz Panu doktorowi za poświęcony czas i rzetelne przekazanie informacji.

Natalia Gadowska  – szkolny doradca zawodowy.