Sukces w konkursie „Gotuj się na zmiany”

Mam ogromną przyjemność poinformować, iż nasza szkoła wygrała konkurs Winiary. Na przełomie maja i czerwca 2019 roku uczniowie klas IV – VIII wzięli udział w programie edukacyjnym i konkursie Winiary „Gotuj się na zmiany” (https://www.gotujsienazmiany.pl/). Program miał na celu uświadomić uczniów na temat zdrowego odżywiania się, prowadzenia zdrowego trybu życia i pokazać w jaki sposób można zmienić nawyki żywieniowe. Do programu przystąpiło 40 uczniów, którzy wzięli udział w lekcjach tematycznych (racjonalne żywienie, żywność bogactwem składników, informacje z etykiet spożywczych, nie marnuj jedzenia – przemyśl zakupy oraz 5 porcji świeżych warzyw i owoców) oraz dbali o szkolny warzywniak sadząc w nim takie warzywa jak pietruszka czy marchewka. Dzięki tym zmaganiom, udało się nam uzyskać wymagana liczbę punktów w konkursie i zostaliśmy nagrodzeni bonem, w wysokości 1000zł  do wykorzystania w sieci sklepów Decathlon.

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy wygranej.

Agata Cieciuch