Biało-czerwona

Szanowni Państwo!

Uprzejmie dziękujemy za Państwa dotychczasowe zaangażowanie w projekt „Pod biało-czerwoną”. To niezwykle ważne, aby w tym trudnym czasie epidemii koronawirusa podejmować działania, które łączą naszą wspólnotę narodową – w tym przede wszystkim dzięki bezpiecznej formie online.    W odpowiedzi na liczne prośby poszczególnych gmin, Organizatorzy zdecydowali o przesunięciu terminu końcowego zbierania głosów poparcia online. Głosy można oddawać do 31 grudnia 2020 roku do 23:59.

Końcowy termin weryfikacji oddanych głosów poparcia online zostaje wyznaczony na 31.01.2021. Jednocześnie dziękujemy Państwu za dotychczasowe zaangażowanie.

Przypominamy, że liczbę głosów poparcia można sprawdzać na mapie Interaktywnej dostępnej na stronie www.gov.pl/bialoczerwona

Serdecznie dziękujemy Państwu za każdy głos oddany na naszą Gminę.

Poniżej owoc zajęć dotyczących odzyskania przez Polskę niepodległości, jakie odbyły się w kl. IIIc.

Eliza Gad