Pomóżmy Szkole Podstawowej nr 1

Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Gryfinie serdecznie dziękuje za wszystkie głosy oddane na tę placówkę w ramach konkursu „Lekcja Nieśmiecenia”! Otrzymaliśmy już ich przeszło 4 tysiące, co daje nam na tę chwilę okolice 40-50 miejsca na ponad 500 szkół. Aby ciągle liczyć się w grze potrzebujemy jeszcze więcej głosów – dlatego prosimy o codzienne głosowanie nawet całych rodzin – tylko wtedy mamy szansę na wygraną konkursu, organizowanego przez Fundację Nasza Ziemia, w którym do wygrania jest 10 atrakcyjnych, przeznaczonych do wnętrza szkoły, stacji edukacyjnych z pojemnikami do selektywnej zbiórki odpadów (aż 7 pojemników wraz ze zgniatarką do puszek i plastikowych butelek), które można wykorzystać do szkolnej edukacji dotyczącej recyklingu. Cała siła w gryfińskiej społeczności lokalnej!

Garść informacji:
?Bezpośredni link do głosowania:
?Ważne, by CODZIENNIE oddać 3 głosy!
?Jeśli chcą zagłosować również domownicy, mogą to zrobić także za pośrednictwem telefonów komórkowych (poprzez pakiety komórkowe, nie przez wifi),
?Głosowanie trwa do końca kwietnia,
?Prosimy o udostępnianie tej grafiki wśród Państwa rodziny i znajomych oraz na wszelkich grupach!
?Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie, wszelkie udostępnianie informacji i za każdy oddany głos!