Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie klas ósmych !

Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I publicznych liceów ogólnokształcących, techników, branżowych szkół I stopnia i klas wstępnych.

Informuję, iż terminy postępowania rekrutacyjnego znaleźć można również na stronie: MEN  https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/terminy-rekrutacji-do-szkol Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, nabor.szczecin.pcss.pl, na stronach internetowych szkół ponadpodstawowych.

Szczegółowe informacje o terminach postępowania rekrutacyjnego znajdują się w poniższym pliku:

terminy_postepowania_rekrutacyjnego_na_rok_szkolny_2021_2022

Poniżej załączam plik prezentacji multimedialnej dotyczący zasad i terminów naboru do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022:

Zasady-i-terminy-naboru-do-szkół-2021-2022

Natalia Gadowska

szkolny doradca zawodowy