REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PRZEDSZKOLI, ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH  W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH GMINY GRYFINO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Zakończył się pierwszy etap naboru do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Gryfino. Zgodnie z zarządzeniem  nr 0050.12.2021 Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino z dnia 25 stycznia 2021 r. w sprawie harmonogramu czynności oraz kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2021/2022 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Gryfino (odnośnik do zarządzenia), 17 maja 2021 r.  rozpocznie się postępowanie uzupełniające (załącznik Nr 1 do zarządzenia).

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Systemu VEdukacja Nabór Przedszkola, adres strony: www.gryfino.przedszkola.vnabor.pl i rozpoczyna się z dniem 17 maja 2021 r.

Termin składania wniosków do:

– Przedszkola Nr 2, ul. Krzywoustego 5, 74-100 Gryfino (e-mail: uszatekgryfino@wp.pl )

– Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Łużycka 22, 74-100 Gryfino
(e-mail: sekretariatsp1gryfino@wp.pl )

– Szkoły Podstawowej Nr 3, ul. Iwaszkiewicza 70, 74-100 Gryfino (e-mail: kontakt@sp3gryfino.pl )

– Szkoły Podstawowej w Chwarstnicy, ul. Gryfińska 19 (e-mail: sp.chwarstnica@op.pl )

– Szkoły Podstawowej w Radziszewie, ul. Szczecińska 54 (e-mail: spradziszewo@op.pl )

– Szkoły Podstawowej w Żabnicy, ul. Długa 20 (e-mail: spzabnica@op.pl )

– Szkoły Podstawowej w Gardnie, ul. Niepodległości 1 (e-mail: sekretariat@zsgardno.pl )

upływa z dniem 31 maja 2021 r.

Wypełniając wniosek w Systemie VEdukacja Nabór Przedszkola należy wskazać przedszkola/oddziały przedszkolne w szkole podstawowej uszeregowane według preferencji od najbardziej preferowanej (pierwszego wyboru) do najmniej preferowanej.

Po wypełnieniu wniosku w Systemie VEdukacja Nabór Przedszkola, należy  wniosek wydrukować, podpisać i złożyć w ww. przedszkolu lub szkole podstawowej pierwszego wyboru osobiście lub w formie elektronicznej (skan, zdjęcie).

Rodzice/opiekunowie prawni dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych powinni złożyć wniosek wraz z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, wydanym przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną w wersji papierowej osobiście do ww. przedszkola/szkoły podstawowej pierwszego wyboru lub w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie).

Wniosek można pobrać ze strony www.gryfino.przedszkola.vnabor.pl