Dwa medale lekkoatletek w Finale Mistrzostw Województwa!

10 czerwca na pięknym stadionie w Białogardzie odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach LA. W gronie najlepszych lekkoatletek województwa zachodniopomorskiego znalazła się tylko trójka naszych uczennic. W tym roku tak się „ułożyło”, że były to same lekkoatletki. Mimo niewielkiej reprezentacji wynik jest wspaniały! Trzy nasze reprezentantki zdobyły dwa medale Mistrzostw Województwa – skuteczność rewelacyjna!
DARIA SZACHNOWSKA (klasa 7c) w skoku wzwyż stanęła na najwyższym stopniu podium zdobywając tytuł Mistrzyni Województwa i oczywiście złoty medal – BRAWO! MAJA KRYSZTAŁOWICZ to kolejna medalistka, która stanęła na najniższym stopniu podium. Trzecie miejsce i brązowy medal w Mistrzostwach Województwa to piękny sukces naszej młodej lekkoatletki – Gratulacje! Występ Alicji Smołuch (klasa 8A) w biegu na 600 m niestety nie udał się ze względu na kontuzję – mimo to jej również należą się gratulacje za awans do Finału Mistrzostw Województwa. Wszystkie lekkoatletki wystąpiły pod opieką Małgorzaty Stefańskiej.