Sukces w Mistrzostwach Województwa!

W środę 16 czerwca reprezentacja dziewcząt naszej szkoły, jako najlepszy przedstawiciel powiatu gryfińskiego wzięła udział w walce o tytuł Mistrza Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Są to zawody drużynowe, więc nie wystarczy mieć same „gwiazdy”, ale trzeba „skompletować” całą drużynę, która składa się z co najmniej 12 zawodniczek. Każda dziewczyna startując w swojej konkurencji „pracuje” na punkty dla zespołu. Występ naszych lekkoatletek był świetny. Tytuł Wicemistrzyń Województwa i srebrne medale to rewelacyjny wynik – Wielkie Gratulacje!

Dziewczęta poprowadziła do tego sukcesu Anna Pawłowska i Agnieszka Zarębska.

Skład naszych „sreberek” : Zuzanna Matoszko 8A, Ramona Paleczna 8A, Alicja Smołuch 8A, Wiktoria Łacny 8C, Maja Kusiak 8C, Amelia Maciążek 8C, Maja Wolska 8C, Zuzanna Garus 7A, Maja Kryształowicz 7C, Daria Szachnowska 7C, Antonia Górecka 7E, Aleksandra Sowa 7E, Julia Pasik 7E.