„MOTYLKI” ZDOBYŁY DLA NASZEJ SZKOŁY „CERTYFIKAT WZOROWEJ PLACÓWKI”

Nasza szkoła otrzymała „Certyfikat Wzorowej Placówki Małego Misia w Świecie Wielkiej Literatury” za realizację projektu „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”. Dla „Motylków” z oddziału przedszkolnego spotkanie z Małym Misiem było niesamowitą przygodą, pełną wartościowych inspiracji. W trakcie trwania projektu przedszkolaki zrealizowały V modułów, które wprowadziły ich m.in. w świat wartości proekologicznych i prozdrowotnych, pokazały w jaki sposoby radzić sobie z trudnymi emocjami, a także rozbudziły zainteresowania czytelnicze. „Motylki” z pełnym zaangażowaniem i radością realizowały wszystkie zadania jakie przygotował dla nich Mały Miś. Teraz z utęsknieniem i niecierpliwością czekają na kolejną edycję projektu.

Wychowawcy grupy