Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Koniec lekcji, klasówek i prac domowych – rok szkolny 2020/2021 zakończony!

W 25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-VII oraz pożegnanie uczniów klas VIII.

Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku. W ciągu trwających nieco ponad dwa miesiące wakacji dzieci nie będą musiały wcześnie wstawać i pamiętać i codziennym przygotowywaniu się do lekcji. Wolny czas pozwoli im na relaks i odpoczynek, rozwijanie swoich zainteresowań oraz spotkania z rówieśnikami i wakacyjne wyjazdy.

Absolwenci szkoły w czasie uroczystego apelu odebrali świadectwa, nagrody książkowe i rzeczowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe. Młodzież pożegnała się ze szkołą oglądając film podsumowujący ich ośmioletni pobyt w naszej szkole. Przywołaliśmy miłe wspomnienia, a także zapozowaliśmy do wspólnego zdjęcia. Życząc naszym uczniom sukcesu w dostaniu się do wymarzonej szkoły średniej pożegnaliśmy się i rozpoczęliśmy okres niecierpliwie oczekiwanego wypoczynku.