Witajcie w Szkole Myślenia Pozytywnego!

Motywujemy do pozytywnego działania wraz z programem „Szkoła Myślenia Pozytywnego”!

W tym roku nasza szkoła bierze udział w programie profilaktycznym „Szkoła Myślenia Pozytywnego” stworzonym przez fundację „Instytut Edukacji Pozytywnej”.

Uczniów biorących udział w programie czeka roczna przygoda pełna wrażeń, empatii, zrozumienia i pracy nad otwartością. W czasie trwania programu uczniowie przejdą przez różnorodne aspekty wpływające na zdrowie psychiczne zarówno dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych z ich otoczenia. Będą uczyć się, jak dbać o samych siebie i o innych, zmieniać rzeczywistość tak, aby wspierała w nich dobrostan psychiczny i motywowała do edukacji, pozytywnej komunikacji i uczyła, jak radzić sobie ze stresem czy lękiem.

Po więcej informacji zapraszam na stronę programu: Szkoła Myślenia Pozytywnego | Program certyfikacyjny (programsmp.pl)

Koordynator programu,
Aleksandra Dzika