2. edycja konkursu „Moja szkoła – moje miejsce” – „Mój najlepszy dzień w szkole”

Drodzy Uczniowie! Zapraszamy Was do udziału w drugiej edycji konkursu „Moja szkoła – moje miejsce”, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Mój najlepszy dzień w szkole”.

W tamtym roku wspaniale pokazaliście naszą szkołę, wykazując się talentem plastycznym i poetyckim. Tym razem zapraszamy Was do przedstawienia Waszego najlepszego dnia w szkole za pomocą dowolnej techniki. Możecie pochwalić się talentem plastycznym, tworząc rysunek, plakat lub kolaż, albo literackim, pisząc wiersz, opowiadania lub piosenkę.

Uczniów klas 1-3 prosimy o przynoszenie prac do sali 56, a uczniów klas 4-8 –do sali 17. Pracę można przesyłać również na adres mailowy: aleksandra.dzika@sp3gryfino.pl. Na prace konkursowe czekamy do 29 października. Autorzy najlepszych dzieł zostaną nagrodzeni. Liczymy na Waszą pomysłowość!

Wiemy, że szkoła to nie tylko sprawdziany i zadania domowe, ale tworzenie niezapomnianych i przyjemnych wspomnień.

Organizatorzy:
Aleksandra Dzika