Wycieczka do Włodkowic

6 października odbyła się pierwsza wycieczka klasy 2c i 2e. Naszym kierunkiem były Włodkowice. Czas spędzony w agroturystyce obfitował w wiele aktywności. Dzieci spędziły aktywnie czas, bawiąc się, grając i wykonując zadania. Poznaliśmy zwierzęta żyjące w gospodarstwie, mogliśmy je nakarmić i pogłaskać. Dzieci z ochotą wracały do nich, gdy tylko miały okazję. Dzieci mogły wsiąść do bryczki i uczestniczyć w przejażdżce. Były podekscytowane i zadowolone 🙂 Po powrocie próbowały ziemniaków z ogniska, a dla niektórych dzieci było to pierwsze spotkanie z ziemniakiem w takiej formie. Na zakończenie wizyty zjedliśmy pieczone kiełbaski oraz mogliśmy poczęstować się jabłkami z sadu. Dzieci z zadowoleniem zrywały jabłka, które mogły zabrać ze sobą do domu. Oto kilka zdjęć z naszej wycieczki:

Anna Jakonis

Kinga Lis