Lekkoatleci w czołówce Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych

W środę 20 października nasze trzy reprezentacje wzięły udział w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Już sam awans do szczebla wojewódzkiego to dobry wynik naszych lekkoatletek i lekkoatletów. W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej świetny występ zaliczyły obie nasze reprezentacje. Dziewczęta i chłopcy w silnej stawce zajęli te same – 6 miejsce. Gratulacje dla obu drużyn! Dziewczęta pobiegły w składzie: Aleksandra Sowa 8E, Antonia Górecka 8E, Nikola Hasse 8D, Veronika Engeler 8D, Julia Pasik 8E, Kalina Klimczak 8C, Zuzanna Wojdyła 8F, Katarzyna Szuster 8B, Marta Krasowska 8D. Reprezentację poprowadziła Małgorzata Stefańska.
Chłopcy pobiegli w składzie: Jakub Buckowski 8E, Jacek Wodzyński 8E, Wiktor Dul 8E, Alan Szustak 8B, Maciej Kisielica 8F, Vadym Nykytiuk 8A, Kamil Minkwitz 7C, Mateusz Minkwitz 7C, Aleks Jamróz 7A. Reprezentację poprowadził Piotr Pawłowski.W ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2009 i młodsi) nasi zawodnicy walczyli na każdym metrze biegu zajmując ostatecznie 10 miejsce – Gratulacje!
Drużyna pobiegła w składzie: Mariusz Podsiadły 7E, Krzysztof Chojnacki 7E, Filip Plis 4D, Jakub Lewandowski 5E, Krzysztof Zieliński 5A, Karol Wasilewski 7F, Mikołaj Kowalski 5E, Mikołaj Rosiak 7F. Reprezentację poprowadziła Anna Pawłowska.