KRZYSZTOF ZIELIŃSKI Z KLASY 5A ZWYCIĘZCĄ W II OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECI – na podstawie wiersza J. Korczaka Prawa Dziecka”

W dniu 29 października 2021 r. w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Trzcińsku – Zdroju odbyło się wręczenie nagród laureatom II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Prawa Dziecka oczami dzieci – na podstawie wiersza J. Korczaka Prawa Dziecka” pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki, Rzecznika Praw Dziecka, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

W konkursie wzięło udział 620 dzieci z całej Polski. Komisja konkursowa nagrodziła 32 uczniów przyznając I, II, III miejsca i wyróżnienia w czterech kategoriach wiekowych oraz nagrodę GRAND PRIX ufundowaną przez Pierwszą Damę Panią Agatę Kornhauser – Dudę.

Laureaci konkursu odebrali nagrody z rąk Dyrektora szkoły Pani Violetty Papież oraz Burmistrza Gminy Pana Bartłomieja Wróbla. W imieniu Krzysia nagrodę odebrała mama.

Gratulujemy naszemu zwycięzcy!!!!