Konkurs plastyczny „Mój pomysł na biznes” dla klas VII – VIII

Zapraszamy uczniów klas VII – VIII do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Mój pomysł na biznes”, organizowanym w ramach XIV edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Celem konkursu jest propagowanie przedsiębiorczości wśród uczniów oraz rozbudzanie ciekawości i kreatywności przez kontakt ze sztuką plastyczną.

Jeśli macie pomysł na własny biznes, to wystarczy stworzyć logo własnej firmy, ułożyć hasło reklamowe promujące ten biznes oraz w kilku zdaniach opisać czym zajmować się będzie wasza firma!

Trudne? Myślimy, że nie i na pewno DACIE RADĘ!

• Format pracy A2 (wykonane na papierze typu brystol lub utworzone w programie komputerowym i wydrukowane w formacie A4). Dołączcie do tego krótki opis działalności oraz hasło reklamowe.
  • Technika plastyczna: dowolna.
  • Termin i miejsce składania prac do dnia 29.11.2021 r. w sali nr 20.
  • Prace konkursowe należy wykonać indywidualnie.

Kryteria oceny:

• zgodność pracy z hasłem przewodnim konkursu;
  • oryginalność i kreatywność w podejściu do tematu;
  • walory artystyczno – wizualne prac;
  • stopień trudności wykonania pracy.

Praca powinna zawierać następujące informacje: imię i nazwisko, klasa (na odwrocie).

Ogłoszenie wyników nastąpi 03.12.2021 r.

Zgłoszone prace zostaną wyeksponowane na holu głównym naszej szkoły.

Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni !

Organizatorzy:

Magdalena Klimas