Z życia Pierwszaka…

Życie Pierwszoklasisty bywa bardzo ekscytujące! To my – kl. Ie! 😉

Pozdrawiamy Wszystkich bardzo serdecznie!

Ileż to pracy trzeba wykonać, żeby nauczyć się czytać i pisać, uff.. Ale nie poddajemy się i dzielnie poznajemy nowe literki i cyferki! Ale też – żeby nie tylko ciągle pracować – robimy różne inne przyjemne rzeczy. W ostatnim miesiącu na przykład przebieraliśmy się za różne bajkowe postacie i wzięliśmy udział w biciu rekordu w czytaniu. Ale przede wszystkim zrobiliśmy inne dwie bardzo ważne rzeczy dla nas i dla naszych najbliższych: uczyliśmy się prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz wykonaliśmy kartki dla Powstańców Warszawskich. Sami wymyśliliśmy treść listu do Pana Edwarda, który bronił naszego kraju, a nasza Pani pomogła nam tylko w zapisaniu naszych słów na kartce.

Fajnie jest być Pierwszakiem! Polecamy każdemu! 😉

Uczniowie kl. Ie

Eliza Gad

Dagmara Jackowska