Co nowego na świetlicy? :)

Kolejny miesiąc już za nami!

A na świetlicy jak zwykle nie mogliśmy narzekać na nudę 🙂 Wykonaliśmy dużo pięknych prac, z których jesteśmy BARDZO dumni! Grafika wektorowa Emotikon radość, obrazy wektorowe, Emotikon radość  ilustracje i kliparty

 

  • 17 listopada obchodziliśmy Dzień Czarnego Kota, z okazji tego święta powstały piękne prace plastyczne a także koty w 3D;
  • 18 listopada wykonaliśmy portrety Myszki Mickey;
  • 22 listopada natomiast z okazji Dnia Kredki tworzyliśmy kredki XXL;
  • 25 listopada świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia Miś pluszowy Emoji 🧸.

 

Jakby tego było mało wykonaliśmy na świetlicy kartki Bożonarodzeniowe, które zostały wysłane do innych świetlic w ramach Ogólnopolskiej Wymiany Kartek Bożonarodzeniowych 🎄 choinka bożonarodzeniowa - Znaczenie Emoji!

 

Poniżej przestawiamy galerię naszych listopadowych prac Plakat Emotikon z wielkim uśmiechem toothy • Pixers® - Żyjemy by zmieniać.