Konkurs „Jesienne parasole” rozstrzygnięty

Dzieci z oddziału przedszkolnego licznie wzięły udział w konkursie plastycznym „Jesienne parasole”. Na konkurs wpłynęło 19 prac, ktore były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki i 5-6 latki. Przedszkolaki wykonały piękne prace plastyczne wykorzystując różnorodne techniki. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów, a ich autorzy zasługują na wielkie uznanie i pochwałę. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za przeznaczenie pieniążów na nagródy dla laureatów konkursu.

Zwycięzcy w grupie 3-4 latków
I- Kinga Mazurek „Biedroneczki”
II- Paweł Bodnar „Żabki
III- Bartosz Szmaja „Biedronki

 

Zwycięzcy w grupie 5-6 latków
I- Hanna Wierzbicka „Motylki”
II- Aleksandra Firląg „Motylki”
III- Zuzanna Gładysz „Biedronki”
wyróżnienie- Borys Kaczor „Motylki”

Wychowawcy grup przedszkolnych