Kolejne złoto naszych uczennic!

W czwartek 16 grudnia w nowej hali widowiskowo-sportowej w Gryfinie razem z rozgrywkami starszych dziewcząt, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w młodszej kategorii. Turniej przeprowadzony w ramach Igrzysk Dzieci był turniejem mającym wyłonić Mistrzynie Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W walkę o złote medale włączyły się dwie drużyny: nasza reprezentacja i drużyna z SP nr 2 z Chojny. Nasze młode zawodniczki pokazały charakter i po bardzo ambitnej walce wygrały 5:4, zdobywając Tytuł Mistrzyń Powiatu i złote medale – Gratulacje!

Skład młodej i również złotej reprezentacji, która zagrała pod opieką Anny Pawłowskiej:

Zofia Szymańska 7C, Amelia Kozieł 7E, Agata Przybysz 7E, Zofia Mastalska 7F, Gabriela Paszkiewicz 7F, Martyna Andrych 5A, Marta Burdzy 5C, Hanna Cieśla 5E, Nikola Bartocha 4B.