Złoto i brąz w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

Po raz pierwszy zawody szkolne odbyły się w nowej hali widowiskowo-sportowej w Gryfinie przy ulicy Parkowej. W czwartek 16 grudnia o tytuł Mistrza Powiatu w Piłce Ręcznej zagrały dziewczęta. Nasza drużyna spisała się wyśmienicie. Mimo trudnych początków w każdym meczu, dziewczęta uspokoiły grę i wygrały oba mecze. Mistrzostwo Powiatu i złote medale – Gratulacje! Złota drużyna pod opieką Dariusza Żołnowskiego zagrała w składzie: Aleksandra Sowa 8E, Julia Pasik 8E, Antonia Górecka 8E, Zofia Mędzin 8E, Katarzyna Szuster 8B, Nikola Hasse 8D, Sandra Gwiazda 8C, Kalina Klimczak 8C, Zuzanna Wojdyła 8F.
Dzień wcześniej w środę 15 grudnia o Tytuł Mistrza Powiatu zagrali chłopcy. Nasza reprezentacja zagrała cztery mecze walcząc bardzo ambitnie. Niestety dwie drużyny okazały się lepsze i chłopcy stanęli na najniższym stopniu podium zdobywając brązowe medale – Oczywiście za ten wynik należą się również wielkie gratulacje! Reprezentacja pod opieką Grzegorza Gniazdowskiego zagrała w składzie: Jakub Buckowski 8E, Wiktor Dul 8E, Wojciech Osiński 8E, Jacek Wodzyński 8E, Borys Ziemski 8F , Mikołaj Rosiak 7F , Wojciech Konarski 8D , Tomasz Masternak 8A, Piotr Modrzejewski 8F.
Wyniki meczów dziewcząt:
SP nr 3 Gryfino – SP nr 2 Chojna 6:3.
SP nr 3 Gryfino – SP Mieszkowice 4:3.
Wyniki meczów chłopców:
SP nr 3 Gryfino – SP nr 2 Chojna 15:3
SP nr 3 Gryfino – SP Banie 2:10
SP nr 3 Gryfino – SP nr 1 Gryfino 3:10
SP nr 3 Gryfino – SP Mieszkowice 9:2