Złoto i tytuł Mistrza Powiatu młodych koszykarek

W środę 2 marca w ramach międzyszkolnych rozgrywek Igrzysk Dzieci odbył się Finał Mistrzostw Powiatu w Koszykówce Dziewcząt. W turnieju wzięły udział cztery zespoły. Były to reprezentacje: SP nr 2 Chojna, SP Mieszkowice, SP Moryń i SP nr 3 Gryfino. Zawody odbyły się systemem „każdy z każdym”. Najtrudniejszym meczem było pierwsze spotkanie z drużyną SP nr 2 z Chojny. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy już 4:10. W drugiej części dziewczyny zagrały odważniej w obronie i skuteczniej ataku. Ta lepsza gra dała nam remis 10:10 na 2 minuty przed końcem. W ostatniej minucie rzucony kosz na zwycięstwo 12:10. Pozostałe dwa mecze to koncertowa gra w obronie i bardzo dobra skuteczność w ataku. Wysokie wygrane z Mieszkowicami i Moryniem dało dziewczętom zwycięstwo w całym turnieju.
Obroniony Tytuł Mistrza Powiatu – złote medale i awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Województwa – Gratulacje!
Skład: Laura Rembecka 7A, Hanna Grabowska 7E, Julia Juzyszyn 7E, Gabriela Paszkiewicz 7F, Zofia Mastalska 7F, Amelia Wiśniewska 7F, Julia Wiśniewska 7F, Liwia Babińska 7E, Agata Przybysz 7E, Amelia Damięcka 6A, Nikola Klimas 6A, Martyna Andrych 5A.
Drużynę przygotował i poprowadził Dariusz Żołnowski.