Cztery medale Mistrzostw Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych!

We wtorek 29 marca do rywalizacji o medale Mistrzostw Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej stanęły reprezentacje lekkoatletek i lekkoatletów. W ramach Igrzysk Dzieci do zawodów każda szkoła „musiała” wystawić drużyny składające się z ośmiu zawodniczek lub zawodników. Czwórka z roczników 2011 i młodszych oraz czwórka z roczników 2009 i 2010. Każdy z zespołu punktował w zależności od zajętego miejsca. Suma zdobytych punktów ośmiu zawodniczek (zawodników) decydowała o miejscu drużyny. W tej rywalizacji nasze obie ,,młodsze” reprezentacje odniosły sukces zdobywając Tytuły Mistrzów Powiatu, złote medale oraz awans do Finału Wojewódzkiego! – Gratulacje!
W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej reprezentacje liczyły po cztery zawodniczki lub czterech zawodników z roczników 2008 i 2007. Obie „starsze” drużyny zajęły miejsce na podium. Drużyna chłopców „wybiegała” drugie miejsce i srebrne medale, a trzecie miejsce i brązowe medale wywalczyły dziewczęta. Im oczywiście również należą się wielkie brawa!
Złote medalistki: Sylwia Kaliciak 7E, Liwia Babińska 7E, Marta Burdzy 5C, Martyna Andrych 5A, Alicja Otto 4C, Nikola Bartocha 4B, Helena Górecka 4E, Maja Golisowicz 4B.
Złoci medaliści: Karol Wasilewski 7F, Igor Stołecki 7F, Jakub Lewandowski 5E, Krzysztof Zieliński 5A, Filip Plis 4D, Patryk Gółcz 4C, Antoni Chmielewski 4E, Filip Serafin 4C.
Srebrni medaliści: Kamil Minkwitz 7C, Mateusz Minkwitz 7C, Jacek Wodzyński 8E, Maciej Kisielica 8F, Vadym Nykytiuk 8A.
Brązowe medalistki: Aleksandra Sowa 8E, Katarzyna Szuster 8B, Kalina Klimczak 8C, Nikola Hasse 8D.
Reprezentacje poprowadzili: Anna Pawłowska, Małgorzata Stefańska i Piotr Pawłowski.