Kolejny tytuł Mistrza Powiatu dla naszej szkoły wywalczyli piłkarze.

We wtorek 26 kwietnia odbył się Finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Chłopcy zagrali jeden mecz z reprezentacją SP nr 2 z Chojny. Nasi piłkarze zagrali początek spotkania bardzo spokojnie i rozsądnie. Prowadzenie 4:1. Końcówka tego spotkania była jednak zaskakująca – błędy w obronie po naszej stronie i mecz zakończony remisem 5:5. Na szczęście w dogrywce chłopcy pokazali, że są najlepsi w powiecie – wygrana 6:5! Mistrzostwo Powiatu, złote medale i oczywiście awans do dalszych rozgrywek – GRATULACJE!
Reprezentacja zagrała pod opieką Piotra Pawłowskiego w składzie:
Igor Stołecki 7F, Mariusz Podsiadły 7E, Wiktor Kowalski 5E, Dawid Pietraszewski 7B, Jakub Lewandowski 5E, Miłosz Korczyński 7E, Witold Zabłocki 7B, Patryk Gólcz 4C, Mikołaj Kowalski 5E, Emilian Pieniążek 5E, Filip Plis 4D.