Piłkarze na siódmym miejscu w województwie!

W piątek 3 czerwca w Choszcznie odbyły się Półfinały Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. To taki poziom rozgrywek, że udział w nim biorą w zasadzie już tylko drużyny oparte na zawodnikach trenujących w klubach i grających w lidze zachodniopomorskiej. Nasi młodzi piłkarze mimo bardzo ambitnej walki i dobrej gry musieli uznać lepszą dyspozycję dnia rywali. Przegrane mecze z drużyną gospodarzy SP nr 3 Choszczno i SP Kalisz Pomorski. Mimo porażek w półfinale nasza reprezentacja została sklasyfikowana na siódmym miejscu w województwie – to świetny wynik! Trzeba podkreślić, że nasza drużyna jest bardzo perspektywiczna ponieważ większość chłopców była o dwa lata młodsza od rywali i będzie miała prawo startu w Igrzyskach Dzieci również w przyszłym roku.
Jeszcze raz – Gratulacje za siódme miejsce w Mistrzostwach Województwa!
Reprezentacja zagrała pod opieką Piotra Pawłowskiego w składzie: Igor Stołecki 7F, Mariusz Podsiadły 7E, Wiktor Kowalski 5E, Dawid Pietraszewski 7B, Jakub Lewandowski 5E, Witold Zabłocki 7B, Patryk Gólcz 4C, Mikołaj Kowalski 5E, Emilian Pieniążek 5E.