Pięć złotych medali w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych.

W czwartek 2 czerwca na naszym szkolnym stadionie odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych. Najlepsi lekkoatleci powiatu gryfińskiego walczyli nie tylko o medale, ale również o możliwość startu w Mistrzostwach Województwa. Wyjazd uczniów na wycieczki szkolne bardzo „okroił” naszą reprezentację. Wystartowały tylko dziewczęta. Mimo niewielkiej drużyny nasze lekkoatletki zdobyły aż pięć medali i wszystkie złote! – Gratulacje!

Wszystkie dziewczęta, które zdobyły Mistrzostwo Powiatu uzyskały oczywiście awans do Finału Wojewódzkiego.

Mistrzynie Powiatu: w skoku wzwyż ex aequo: Michalina Olechnowska i Daria Szachnowska, w skoku w dal Maja Kryształowicz, w biegu na 100 m Katarzyna Szuster, oraz wygrana sztafety 4×100 m.

Oczywiście BRAWA należą się również dla pozostałych dziewcząt, które były poza podium. W pchnięciu kulą wystartowały: Sandra Gwiazda i Karolina Martynowicz, w skoku w dal Kalina Klimczak i w biegu na 100 m Zuzanna Garus.

Dziewczęta poprowadziła Anna Pawłowska.