Konkurs wiedzy o Gryfinie

Uczniowie z klas trzecich wzięli udział w konkursie wiedzy o Gryfinie. Reprezentanci klas zmagali się z testem, który zawierał pytania związane z historią naszego miasta, walorami przyrodniczymi i turystycznymi gminy Gryfino oraz ogólną wiedzą o mieście Gryfinie. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań związanych z wiedzą o własnej miejscowości i okolicy oraz rozbudzanie patriotyzmu lokalnego.

Wyniki konkursu:

I miejsce : Lidia Martinka – klasa 3 F

II miejsce: Hanna Noga – klasa 3 D

III miejsce: Daria Kmieciak – klasa 3 E.

Wyróżnienie otrzymała: Pola Glińska – klasa 3 F.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Laureaci i wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki sponsorowane przez Radę Rodziców.

Organizatorzy: Justyna Andreatto Anna Goźlińska Agnieszka Pomykała Krystyna Sawicka