Dzień Rodziny w grupie przedszkolnej Żabki– debiut na scenie!

21 czerwca to niezwykle ważna data dla dzieci 3letnich z oddziału przedszkolnego w naszej szkole. Właśnie tego dnia odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Wychowawczynie wspólnie z dziećmi przygotowały moc atrakcji dla Rodziców.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem zebranych gości oraz zaprezentowaniem części artystycznej, która w wykonaniu dzieci wypadła znakomicie!

Warto wspomnieć, że był to pierwszy występ dzieci na scenie dla publiczności i z mikrofonem. Dzieci spisały się fantastycznie.

My jako wychowawczynie – jesteśmy szczerze wzruszone, jak zdolne są te małe Żabki.

Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki a także zaprezentowały układ taneczny. Zadowolenie i podziw ze strony Rodziców dla małych artystów był widoczny w każdym miejscu widowni.

Dla Rodziców z okazji ich święta została przygotowana również niespodzianka!

Wychowawczynie wspólnie z dziećmi przygotowały film pt.: ”Oczami dzieci”. Żabki podczas rozmów z wychowawczyniami opowiadały o swoich rodzicach.

Podczas uroczystości miało miejsce także oficjalne pożegnanie wspólnie spędzonego pierwszego roku w przedszkolu. Dzieci otrzymały dyplomy, książeczki i małe niespodzianki.

Dziękujemy serdecznie za wspólnie spędzony rok przedszkolny!