Konkurs „Moja szkoła – moje miejsce” – „Moja szkoła – to w niej lubię!”

Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy Was do udziału w 3. edycji konkursu „Moja szkoła – moje miejsce”, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Moja szkoła – to w niej lubię!”.

Jest parę rzeczy, których nie lubimy (tak, my nauczyciele również), ale są rzeczy, które uwielbiamy w naszej szkole. Uwielbiamy: spotkania z uczniami i nauczycielami, przesyłane uśmiechy, Waszą kreatywność i pomysłowość, wspólne wyjścia, obserwowanie Waszego poczucia dumy z sukcesów. A co Wy lubicie w naszej szkole?

Zapraszamy Was do przedstawienia tego, co lubicie w naszej szkole. Możecie pochwalić się talentem plastycznym, tworząc rysunek, plakat lub kolaż, albo literackim, pisząc wiersz, opowiadania lub piosenkę. Możecie nakręcić krótki film albo stworzyć prezentację. Liczymy na Waszą pomysłowość!

Uczniów klas 1-3 prosimy o przynoszenie prac do sali 56, a uczniów klas 4-8 – do sali 17. Na prace konkursowe czekamy do 28 października. Autorzy najlepszych dzieł zostaną nagrodzeni.

Organizatorki:

Aleksandra Dzika