Z WIZYTĄ W TEATRZE!

13 października uczniowie klas VI a i VI c wraz z opiekunami wybrali się do Teatru Pleciuga
w Szczecinie. Spektakl o tajemniczym tytule ,,Nieunauczalni” powstał na podstawie książki Gordona Kormana o tym samym tytule. To opowieść o uczniach sprawiających kłopoty, w których nikt nie widzi żadnego potencjału. Ich wychowawcą zostaje pan Zachary Kermit, zgorzkniały nauczyciel, będący rok przed emeryturą. Zamiast wielkiej katastrofy, nasi bohaterowie niespodziewanie znajdą wspólny język i odnajdą w sobie niezwykłe talenty i zbudują silną wieź.
Spektakl uświadomił nam, że pobyt w szkole to czas szczególny jeśli chodzi o odkrywanie swoich pasji i budowanie relacji, które mogą pozostać żywe całe życie.

Przeczytane w broszurce o spektaklu:
A na koniec pomyśl ciepło o swoim nauczycielu lub innej osobie, która dostrzegła w Tobie to, co najlepsze, i dodała Ci skrzydeł!

Magdalena Gazdecka-Goślinowska