„Zaczarowana Dynia” – konkurs w oddziale przedszkolnym

Październik to miesiąc mieniący się złocistymi kolorami. Jesień zawładnęła parki i lasy, a do naszego przedszkola zawitały Zaczarowane Dynie.

Pierwszy raz w przedszkolu zorganizowany został konkurs, gdzie pierwsze skrzypce odgrywa dynia.

Dzieci miały okazję wziąć udział w konkursie plastycznym, gdzie liczyła się pomysłowość i nieszablonowość. Z czystym sumieniem jako organizatorzy możemy powiedzieć, że pomysły dzieci przerosły nasze oczekiwania, jakość i poziom wykonanych prac był naprawdę wysoki.

Jeśli można byłoby łamać zasady i regulamin konkursu każdy uczestnik zająłby pierwsze miejsce!

Niezmiernie nam miło, że konkurs cieszył się takim zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony rodziców, którzy pomogli stworzyć dzieciom dyniowe dzieła sztuki.

Przestawiamy laureatów konkursu:

Grupa dzieci 3,4-letnich:

1. Pola Matula
  2. Aleks Szczepański
  3. Mieszko Stasiowski

Wyróżnienie:

• Martyna Wątrowicz
  • Adam Mikołajczyk

Grupa dzieci 5, 6-letnich:

1. Nikodem Wojtas
  2. Michał Kryk
  3. Szymon Bielak

Wyróżnienie:

• Iga Kiedos
  • Antosia Staszak

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Zachęcamy do zapoznania się z pracami konkursowymi.

Wychowawcy grupy Żabki