Dziękujemy, że byliście z nami – Bajkowy Koncert

olorowo, muzycznie, radośnie – niczym w bajce. W takiej właśnie atmosferze odbyły się w naszej szkole pierwszy koncert z serii „Cztery pory roku” – Koncert bajkowy

Cudowna energia, muzyczne rytmy i wspaniałe głosy wybrzmiały z pewnością i poza szkolnymi murami. W muzycznej uczcie koncertowej wykonawcy zaprezentowali utwory z bajek – zapraszając do wspólnej zabawy, tańca i akompaniamentu.

Pomysł na charytatywne koncerty pojawił się razem z pomysłem utworzenia w naszej szkole pracowni gastronomicznej dla naszych uczniów. Aby zebrać fundusze na ten nie mały projekt, powstał pomysł koncertów, z których dochód jest kierowany właśnie na zakup wyposażenia do pracowni gastronomicznej. Serdecznie dziękujemy Państwo za wsparcie naszej inicjatywy.

Serdecznie dziękujemy również sponsorom, bez których nasz koncert nie odbyłby się w takiej formie. Dziękujemy:  Państwu Agacie i Pawłowi Dolatom, Studiu fryzjerskiemu Monika Varsiński, Studiu fryzjerskiemu Bliss Monika Mężyńska, Torty Piotra, Gabinet Kosmetologii Oliwia Ptaszek, Burger&Coffe, Pani Virgini Damięckiej, Pani Marcie Miedzińskiej, Kwiaciarni Botanika, Fermy Drobiu Rafał Owczarek.

Wszystkich gości, już dziś zapraszamy na kolejny koncert charytatywny – Świąteczny Koncert SP3, który odbędzie się 21.12.2022 r.

Zapraszamy 🙂

Organizatorzy:
Agata Cieciuch, Emilia Bachtiak-Radka, Magda Ptaszek,
Magda Greń, Joanna Norko, Justyna Wróbel

Wybrane fragmenty wieczoru:

Cały koncert można obejrzeć w serwisie YouTube: