W unihokeju, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, bez awansu do Mistrzostw Powiatu.

W poniedziałek i wtorek, 14 i 15 listopada, odbyły się Eliminacje Rejonowe do Mistrzostw Powiatu w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje z czterech szkół: SP nr 1 Gryfino, SP Chwarstnica, SP nr 3 Gryfino, i SP Widuchowa. Turnieje rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. Dziewczęta po wygraniu jednego meczu zajęły trzecie miejsce. Chłopcy mieli dość dużego pecha – dwa remisy i jedna porażka dały niestety czwarte miejsce. Reprezentacja dziewcząt zagrała pod opieką Piotra Pawłowskiego w składzie: Liwia Babińska 8E, Hanna Grabowska 8E, Natalia Grzech 8E, Julia Juzyszyn 8E, Sylwia Kaliciak 8E, Lena Wilk 8F, Amelia Wiśniewska 8F, Julia Wiśniewska 8F.

Chłopcy zagrali pod opieką Dariusz Żołnowskiego w składzie: Kamil Minkwitz 8C, Mateusz Minkwitz 8 C, Maciej Kowalewski 8D, Mateusz Olechnowski 8E, Szymon Majewski 8 F, Mikołaj Rosiak 8F.