W ramach Igrzysk Dzieci w unihokeju jest awans do Mistrzostw Powiatu!

W środę 16 listopada młodsze unihokeistki i unihokeiści rozegrali turniej eliminacyjny do Mistrzostw Powiatu. W młodszej kategorii zgłosiły się reprezentacje z czterech szkół: SP nr 1 Gryfino, SP Chwarstnica, SP nr 3 Gryfino, i SP Widuchowa. Oba turnieje rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”.
Dziewczęta i chłopcy rozegrali bardzo dobre zawody kończąc je na pierwszych miejscach.
Awans do Mistrzostw Powiatu – Gratulacje!
Reprezentacja dziewcząt zagrała pod opieką Anny Pawłowskiej w składzie: Helena Górecka 5E, Nikola Bartocha 5B, Alicja Otto 5C, Martyna Andrych 6A, Hanna Cieśla 6E, Oliwia Luty 6E, Oliwia Pierzyńska 6E, Laura Skwarzyńska 6E, Polina Stoliarova 6E, Jagoda Podworska 7A.

Chłopcy zagrali pod opieką Piotra Pawłowskiego w składzie: Stanisław Kadłubek 6A, Marco Bianchi 6E, Mikołaj Kowalski 6E, Wiktor Kowalski 6E, Jakub Lewandowski 6E, Wiktor Młyńczyk 6E, Emilian Pieniążek 6E, Franciszek Zamolski 6E.