Rozstrzygnięcie 3. edycji konkursu „Moja szkoła – moje miejsce”

W tym roku szkolnym konkurs „Moja szkoła – moje miejsce” odbył się pod hasłem „Moja szkoła – to w niej lubię!”. Zadaniem uczniów było przedstawienie w swojej pracy, tego co najbardziej lubią w naszej szkole. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za podzielenie się tym z nami.

Uczniowie nagrodzeni w konkursie to:

Eden Sawicki z kl. 3e, który na pięknym, kolorowym plakacie pokazał, że najbardziej w szkole lubi wycieczki, zajęcia sportowe oraz swoje nauczycielki.

Hanna Krakowska z kl. 4a, która we wspaniałym wierszu opowiedziała, nie tylko o swoim ulubionym przedmiocie, ale przede wszystkim o swojej zgranej klasie.

Antonina Derenowska z kl. 3d, która połączyła pracę plastyczną z wierszykiem pokazując jak bardzo lubi apele i przedstawienia, w których występuje.

Dodatkowo, za estetyczne prace plastyczne wyróżnienie otrzymują: Maria Rosiak z kl. 1b i Ida Babińska z kl. 2f.

Gratulujemy!

Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród dla uczniów.

Aleksandra Dzika

Marta Miedzińska