Dwa medale w Mistrzostwach Powiatu!

W środę 23 listopada odbył się turniej finałowy Mistrzostw Powiatu w unihokeju. Do zawodów awans uzyskały zwycięskie reprezentacje z eliminacji rejonowych. W tej doborowej stawce doskonałe zawody rozegrały dziewczęta. Po dwóch zwycięskich meczach osiągnęły sukces zajmując pierwsze miejsce! Tytuł Mistrzyń Powiatu, złote medale i oczywiście awans do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim – GRATULACJE!
Chłopcy przegrali minimalnie w walce o mecz finałowy z drużyną z Bań. W meczu o trzecie miejsce zagrali bardziej ofensywnie wygrywając 2:0 z reprezentacją szkoły z Chojny. Trzecie miejsce, brązowe medale to również bardzo dobry wynik, za który należą się nie mniejsze Gratulacje!
Mistrzynie Powiatu pod opieką Anny Pawłowskiej zagrały w składzie: Helena Górecka 5E, Alicja Otto 5C, Martyna Andrych 6A, Hanna Cieśla 6E, Oliwia Luty 6E, Oliwia Pierzyńska 6E, Laura Skwarzyńska 6E, Polina Stoliarova 6E, Jagoda Podworska 7A.
Brązowi medaliści zagrali pod opieką Piotra Pawłowskiego w składzie: Stanisław Kadłubek 6A, Marco Bianchi 6E, Mikołaj Kowalski 6E, Wiktor Kowalski 6E, Jakub Lewandowski 6E, Wiktor Młyńczyk 6E, Emilian Pieniążek 6E, Franciszek Zamolski 6E.