Awans dziewcząt w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej

9 grudnia w Hali Sportowej w Gryfinie odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną chłopców i dziewcząt. Udział w nich brały zespoły z SP 3 w Gryfinie, SP 1 w Gryfinie oraz SP w Widuchowej. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym. Dziewczęta pokonując wszystkie swoje rywalki awansowały z I miejsca do powiatowego etapu rozgrywek. Chłopcy pokonując SP w Widuchowej oraz ulegając SP 1 w Gryfinie uplasowali się na II miejscu co uniemożliwiło im awans do dalszego etapu rozgrywek.

Wszyscy reprezentanci naszej szkoły wykazali się dużą walecznością, odwagą i ambicją na boisku.

Gratulujemy!!!

Skład drużyny dziewcząt prowadzonej przez Annę Pawłowską: Zofia Szymańska 8b, Gabriela Paszkiewicz 8f, Amelia Wiśniewska 8f, Julia Wiśniewska 8f, Julia Juzyszyn 8e, Sylwia Kaliciak 8e, Agata Przybysz 8e, Liwia Babińska 8e, Amelia Kozieł 8e, Nikola Klimas 7a

Skład drużyny chłopców prowadzonej przez Kamilę Galus: Artur Baraniecki 8c, Mark Vasyliew 8c, Hubert Żukowski 8d, Filip Stachów 8d, Martin Socha 8d, Michał Smug 8d, Mateusz Olechnowski 8e, Mariusz Podsiadły 8e, Szymon Majewski 8f, Mikołaj Rosiak 8f, Filip Pawłowski 8f, Karol Wasilewski 8f, Denis Wach 7a