Grudniowy czas w świetlicy :)

Jeszcze kilka dni i zacznie się magiczny czas, święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Poruszaliśmy w świetlicy wiele tematów związanych z tradycjami jakie panują w naszych domach. Była skrzynka pełna listów do św.Mikołaja, część życzeń się już spełniła, co będzie z resztą to się jeszcze okaże 😉 Tak czy inaczej będzie to piękny czas. Kolejny rok z rzędu wymieniliśmy się z innymi szkolnymi świetlicami kartkami świątecznymi. Masa pięknych prac wykonanych przez naszych uczniów cudownie ozdobiła nasze sale. Większość z nas już pewnie nie może doczekać się skoku do Nowego Roku. Tymczasem poniżej prezentujemy to co udało nam się stworzyć przez ostatnie tygodnie.

Korzystając z okazji, wszystkim Rodzicom i naszym cudownym Uczniom pragniemy  życzyć magicznie spędzonego czasu w rodzinnym gronie, odpoczywajmy, ładujmy baterie i snujmy plany na nadchodzący 2023 rok.

Wesołych Świąt życzą nauczyciele świetlicy 🙂