Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce klas VII i VIII

19 grudnia w szkolnej sali sportowej odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce klas VII i VIII. Zawody zorganizowane zostały w ramach programu Kształcenie Animatorów Sportu Szkolnego, którego patronatem jest Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Szkolny Związek Sportowy. Uczniowie biorący udział w programie pomagali zorganizować i prowadzić imprezę. W rywalizacji udział wzięły reprezentacja klasy siódmej i reprezentacje klas ósmych. Po wielu zmaganiach i skutecznych akcjach zawody wygrała klasa VIII A zajmując tym samym I miejsce. Miejsce II zajęła klasa VIII D, miejsce III klasa VIII E, miejsce IV klasa VII A.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!

Uczniowie biorący udział w programie: Miłosz Ostrowski 8c, Jakub Słomiński 8c, Michał Florek 8c, Mateusz Minkwitz 8c, Kamil Minkwitz 8c, Jan Granda 8d, Jakub Koniczek 8d, Maciej Kowalewski 8d, Martin Socha 8d, Filip Stachów 8d, Hubert Żukowski 8d

Organizatorzy:

Anna Pawłowska

Kamila Galus