Starsze siatkarki i siatkarze bez awansu do Mistrzostw Powiatu

W tym tygodniu, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, odbyły się dwa turnieje eliminacyjne do Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej. Dziewczęta swój turniej zagrały we wtorek 10 stycznia, a chłopcy w czwartek 12 stycznia. W obu turniejach frekwencja była duża. W zawodach dziewcząt rywalizowało pięć drużyn, a u chłopców sześć zespołów. Nasze reprezentacje pomimo dość niezłej gry nie uzyskały awansu do Mistrzostw Powiatu.
Drużynę dziewcząt prowadziła Małgorzata Stefańska, a drużynę chłopców Dariusz Żołnowski.
Skład reprezentacji dziewcząt: Milena Siekierska 8A, Karolina Góra 8D, Anna Lewandowska 8D, Liwia Babińskiej 8E, Sylwia Kaliciak 8E, Julia Juzyszyn 8E, Hanna Grabowska 8E, Zofia Mastalska 8F, Amelia Wiśniewska 8F, Julia Wiśniewska 8F.


Skład reprezentacji chłopców: Aleks Jamróz 8A, Krzysztof Linkiewicz 8A, Martin Socha 8D, Krzysztof Chojnacki 8E, Szymon Majewski 8F, Mikołaj Rosiak 8F, Igor Stołecki 8F, Karol Wasilewski 8F.