Awans młodszych koszykarek do Mistrzostw Powiatu

W czwartek 2 lutego w ramach Igrzysk Dzieci odbył się Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Powiatu w Koszykówce Dziewcząt. Zawody odbyły się w naszej sali sportowej. Do walki o awans stanęły trzy zespoły ze szkół gryfińskich: SP nr 1, SP nr 2 i SP nr 3. Młodsze koszykarki udowodniły, że koszykówka w naszej szkole jest na wysokim poziomie. Pewne wygrane dwa mecze i awans do Mistrzostw Powiatu. Trzymamy kciuki za udany występ w finale i liczymy na medale. Drużynę poprowadził Dariusz Żołnowski. Skład: Martyna Andrych 6A, Magdalena Szkudlar 6A, Zofia Bednarczyk 6C, Marta Burdzy 6C, Emilia Mumot 6C, Aleksandra Stawicka 6C, Zuzanna Bator 6E, Hanna Cieśla 6E, Oliwia Pierzyńska 6E, Amelia Damięcka 7A, Jagoda Podworska 7A.