Koszykarze również z pewnym awansem do Mistrzostw Powiatu

Dzień po rozgrywkach dziewcząt o awans do Mistrzostw Powiatu w ramach Igrzysk Dzieci zagrali chłopcy. Do turnieju, który odbył się w Gryfińskiej Hali Sportowej przy ulicy Parkowej, zgłosiły się reprezentacje z tych samych trzech szkół: SP nr 1, SP nr 2 i SP nr 3. Nasi koszykarze również nie zawiedli – pokazując grę na wysokim poziomie. Dwa pewnie i dość wysoko wygrane spotkania potwierdziły wysoki poziom koszykówki w naszej szkole i oczywiście dały awans do Mistrzostw Powiatu. Trzymamy kciuki za udany występ w finale i liczymy na medale. Drużynę poprowadził Piotr Pawłowski. Skład reprezentacji: Marco Bianchi 6E, Stanisław Kadłubek 6A, Adrian Kurzydlak 6A, Bartosz Muc 6A, Jarosław Olszański 6A, Mateusz Pawlik 6A, Jakub Wojciechowski 6A, Pascal Sawaryn 6A, Wiktor Kowalski 6E, Filip Lewandowski 6E, Jakub Lewandowski 6E, Emilian Pieniążek 6E, Franciszek Zamolski 6E, Aleksander Ziętek 5C.