Miesiąc w świetlicy :)

W czasie deszczu dzieci się nudzą,
To ogólnie znana rzecz.
Choć mniej trudzą się i mniej brudzą się,
Ale strasznie nudzą się w deszcz.

(Kabaret Starszych Panów)

 

Oj, w świetlicy chyba jednak się nie nudzą, mimo, że za oknem deszcz 🙁 Luty zagościł już w naszych kalendarzach, to kolejny zimowy miesiąc…tylko gdzie ten śnieg, który kojarzy nam się z tą porą roku? Niestety pogoda nie rozpieszcza, kiedy tylko nam na to pozwala to uciekamy na przyszkolny plac zabaw, by zaczerpnąć trochę świeżego powietrza i poruszać się, bo wiadomo, ruch to zdrowie 😉 A co kiedy nie ma takiej możliwości, wtedy tworzymy, bawimy się, odrabiamy lekcje i rozmawiamy na przeróżne tematy. Tak więc sami stworzyliśmy sobie namiastkę zimy. Nie zapomnieliśmy też o naszych babciach i dziadkach, których święto obchodziliśmy w styczniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami.

Wszystkim życzymy pogody ducha i szybkiego powrotu do wiosny, której każdy z nas już chyba pragnie.

Pozdrawiamy 🙂