W szczytnym celu!

Uczniowie i uczennice klasy 6a zorganizowali kiermasz charytatywny pod hasłem ,,Pomoc futrzastym milusińskim z Gryfina”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów ale także pracowników naszej szkoły oraz gości. Uczniowie dzięki pomocy rodziców dali popis swoim kulinarnym zdolnościom, ale także pokazali, że wspólny cel zbliża oraz uczy współpracy. Takie przedsięwzięcia nie tylko skłaniają do pomocy tym, którzy najbardziej tego potrzebują, ale także integrują uczniów, uczą organizacji i inspirują innych do podobnych działań. Dużym komplementem skierowanym do nas były słowa jednej z naszych pań nauczycielek, która powiedziała ,że jest pysznie jak u Magdy Gessler. Dochód z kiermaszu został przeznaczony na karmę oraz kojec dla psich pensjonariuszy schroniska. Pięknie dziękujemy rodzicom uczniów klasy 6a, nauczycielom oraz pani Lidii Szymczyszyn, wolontariuszce z gryfińskiego kojca, która poinstruowała nas o potrzebach schroniska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć związanych z naszym przedsięwzięciem oraz zachęcamy do kolejnych!!!

Magdalena Gazdecka-Goślinowska